پرش به محتوا

انواع مختلف فضای کار اشتراکی کدام یک برای شما بهتر است؟

با توجه به گفتوگوهای انجام شده با اعضا و صاحبان فضای کار اشتراکی، به این نکته رسیده‌ایم که اصطلاح فضای کار اشتراکی(coworking) نسبتاً گیج کننده است. در واقع، تحقیقات اخیر انجام شده توسط Ipsos و Allianz Global Assistance نشان می‌دهد که 57% از افراد بررسی شده با اصطلاح فضای کار اشتراکی آشنا نیستند. (Statista, 2019). در Evelo Agency ما coworking ها را به عنوان یک زیرمجموعه تعریف می کنیم که زیر عنوان بزگتر به نام “کار انعطاف پذیر” قرار می گیرد.

startup های هیجان انگیزو تجربه حضور در کنار آن‌ها

به عنوان سرمایه‌گذار ریسک‌پذیر آنقدر خوش شانس هستم که در جلسات در کنار استارت‌آپ‌های هیجان‌انگیز و کسب‌وکارهای جدید قرار گرفتم که هر کدام آنها عقیده دارند یک کسب‌وکار بزرگ هستند و یا ادعا دارند بازار میلیاردی را تسخیر خواهند کرد. این یک احساس آشنا به عنوان مدیر اجرایی سابق است، من به طور مداوم در حال راه اندازی استارت‌آپ‌های جدید هستم که ادعا می‌کند انقلابی در کارایی در محل کار ما و یا جادویی در یک نقطه مشکلات عمده کارها را حل می‌کند.(برای این که عادلانه باشد این عزم بی قید و شرط کلید موفقیت کارآفرین و یا فروشنده است)

پارک علم و فناوری و مزایای آنها

با توجه به این که تعداد زیادی از شرکت‌های تجاری هر ساله رشد بیشتری می‌کنند، واضح است که پارک علم و فناوری چیزی فراتر و بیشتر از همسایه‌های تجاری هستند. آن هامی‌توانند شرکت‌های کوچک با منابع کم را به جایی فراتر از تصور و توان مالی خود برای تامین خودشان ببرند.

استارتاپ؟؟

اکثرا گمان بر این است که استارتاپ کسب‌وکارهایی هست که تا کنون وجود نداشته و با یک نوآوری یا اختراع به وجود آمده و شکل گرفته‌اند.

فضای کار اشتراکی و تمام چیزهایی که شما باید درباره آن بدانید

در اینجا ما تصمیم گرفتیم به شما یک دید عمیق از فضای کار اشتراکی(coworking space) بدهیم.همچنین اصول اولیه و مفاهیم پایه‌ی فضای کار اشتراکی(coworking spase) را نیز برای دفاتر سنتی و مدیران اداری پوشش خواهیم داد.

فضای کاراشتراکی و 7 نکته برای راه اندازی آن

آنچه چند سال پیش به عنوان مرز بین یک مرکز کسب و کار،یک دفتر مشترک و یک کافه بود به طور غیرقابل پیش بینی شکسته شده و همه‌ی این ها به یک واحد با هویت منحصر به فرد تبدیل شده است. فضای کار اشتراکی که امروزه در تمامی شهرها ایجاد شده است جایی هست که هرکس می‌تواند به طور مستقل کار کند. در حال حاضر بیش از یک هزار از این فضای کار اشتراکی در سر تا سر جهان گسترش یافته است.